Подорож взимку може здатися справою нерозумною. Не можна ны поніжитися на сонечку, не відчути запаху сонцезахисного крему, і думка про те, щоб випити коктейль, прикрашений невеликою парасолькою та шматочком ананаса збоку склянки, просто здається неправильною.

Протягом багатьох поколінь сім’ї вибирали відпочинок у літні місяці, але багато чого можна сказати про подорожі взимку. Ці п’ять причин лише для початку.

NIXSolutions

1. Низькі ціни

Ціни на авіаквитки та проживання взимку різко падають. У багатьох напрямках різниця між літніми та зимовими тарифами становить сотні, і це лякає, коли ти розумієш, що платиш набагато більше, аби посидіти в переповненому рейсі, відпочивати на заповненому пляжі та їсти в ресторанах (це якщо ви навіть можете отримати столик).

Подорожуючи взимку, ви отримуєте більше за ті ж гроші. Туристичні агентства потребують бізнесу в ці прохолодні місяці, тому це найкраща пора року, щоб влаштувати вигідну подорож. Сервіс gottakeepmovin.com рекомендує починати шукати пропозиції у вересні та жовтні, коли компанії випускають свої найбільші заощадження в надії залучити клієнтів у найближчі місяці.

2. Менше людей

Різниця між кількістю туристів влітку і взимку — як ніч і день. У низький сезон легко зрозуміти, що ви один із небагатьох людей на пляжі або фактично самі роздумуєте про похід у музей. Радість, яка приходить від того, що взимку навколо менше людей, є ще однією причиною подорожувати в цей час, оскільки це додає відчуття відпочинку та втечі.

Тим не менш, тут потрібно зробити попередження. Деякі підприємства виявляють, що взимку кількість мандрівників настільки низька, що вони повністю закриваються. Заздалегідь дослідіть місце призначення, щоб перевірити, чи працюють ресторани взимку. Ви, звичайно, зможете знайти багато напрямків, які вам підійдуть, але не робіть жодних припущень.

3. Побачити іншу сторону

Щороку ми всі завалені фотографіями зі свят у Facebook. Залиті сонцем пляжі — це норма, але подорож взимку відкриває інший ракурс.

Є щось чарівне в білих вершинах і морозних ранках. Припорошені снігом пейзажі виглядають як із казки. Звичайно, пляжі та блакитне небо прекрасні, але зима має свої унікальні чари.

4. Поглинути більше культури

Сонце має звичку сповільнювати життя. Це не обов’язково погано під час відпустки, але обіцянка сонячного світла зазвичай перекреслює будь-які інші наші плани та може спонукати на лінощі. Особливо це стосується задушливо спекотних країн влітку, коли так важко пересуватися, не кажучи вже про огляд визначних пам’яток.

Подорожі взимку дають більше можливостей побродити та познайомитися з деякими культурними пам’ятками країни. Прохолодніша погода робить враження від галереї чи пам’ятки більш привабливою ідеєю, і ви не відчуваєте, що витрачаєте дорогоцінний сонячний час, тому що його немає.

5. Два слова: Різдво. Ринки.

Уявіть собі, що ви прогулюєтеся імпровізованими алеями з келихом глінтвейну в руці в оточенні чарівних вогнів, а повз витає аромат смаженої свинини. Різдвяні ярмарки – одна з найбільших радощів зимових подорожей. Вони є відчутним відображенням усього теплого, затишного та привабливого святкового сезону.

Європейські різдвяні ярмарки відомі у всьому світі, і це цілком виправдано. Ви можете проводити години й цілі дні, блукаючи навколо цих феєрій, обираючи сезонні товари для свого різдвяного столу та купуючи унікальні подарунки для близьких удома.

Будь-яка подорож виявиться невдалою, якщо не подбати як слід про багаж. Аби такого не сталося, можна скористатися допомогую додатку uPackingList від команди розробників NIXSolutions. Завдяки продуманому інтерфейсу і великої кількості деталей, uPackingList допоможе зібратися у будь-яку дорогу, будь то у відпустку на море, або ж у відрядження чи похід.