Давайте будемо чесними: кожна наша подорож відрізняється одна від одної. Для деяких поїздок потрібен паспорт і планування детального маршруту ще за кілька місяців, тоді як інші є більш спонтанними і реалізуються за кілька днів. Наприклад, коли ви навчаєтеся за кордоном, потрібно пакувати найбільшу валізу, яку тільки можна знайти. Але коли йдеться про подорож східним узбережжям посеред осені, то не знадобиться нічого більшого, ніж ручна поклажа. Якщо ваша ситуація саме така, можливо, ви не знаєте, що взяти з собою на вихідні восени.

NIX Solutions

У будь-якому випадку вам слід дослідити місце призначення та взяти до уваги екскурсії, на які ви збираєтеся.Але є 4 речі, які обов’язково будуть у вашій сумці, куди б ви не поїхали.

Пара туристичних черевиків

Перш за все: якщо ви збираєтеся на вихідні цієї осені, зокрема в гори або в будь-яке інше місце, вам знадобиться хороша пара туристичних черевиків або пара зручних кросівок. Зрештою, спілкування з природою стане частиною вашого маршруту.

Ви прокинетеся вранці і проведете весь день на стежках, фотографуючи листя або шукаючи епічний пейзаж. Мати під рукою тонкі босоніжки не буде варіантом.

В’язана ковдра та подушка дорожнього розміру

Осінь — це відчуття затишку, де б ви не були. Тому, коли ви збираєтеся подорожувати найближчими місяцями, обов’язково візьміть з собою невелику подушку та в’язану ковдру.

Це 100% гарантія того, що ви почуватиметеся комфортно, наприклад, у автомобілі. Не кажучи вже про те, що це дозволить вам подрімати, коли ви відчуваєте себе втомленим після довгого дня пригод.

Кілька толстовок і светрів

Важливо планувати наряди, які включають нейтральні светри та світшоти, і навіть пару шарфів-ковдр. Таким чином, під час пригод вам не треба хвилюватися про холод і ви зможете зосередитися на розвагах.

Джинсовий жакет

Якщо ви збираєтеся у подорож на вихідних, слід намагатися брати з собою легкі речі. Це лише кілька днів, а тому вам не потрібен кожен окремий комплект одягу.

Восени достатньо взяти перевірену джинсову куртку. Важливо: зробіть собі послугу і не везіть куртку в сумці з іншим одягом. Носіть її в літаку або в машині та збережіть купу необхідного місця у своїй валізі.

А щоб зберегти купу «місця» в голові, можна користуватися додатком uPackingList від команди NIXSolutions. uPackingList — це ціла система готових списків речей, які слід взяти з собою у будь-яку подорож. Ось що думають про додаток користувачі.